У Шевченківському гаї відкриють дегустаційні тури органічної продукції

17:16 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 543

Про це «Щоденному Львову» повідомили у Громадській спілці «Карпатський смак».

Це - спільний проект громадської спілки «Карпатський смак» і музею архітектури та побуту імені Климентія Шептицького «Шевченківський гай» за підтримки Дослідного інституту органічного сільського господарства (FIBL), Швейцарія.

Мета проекту - знайомство з культурою, традиціями виробництва давніх екологічно чистих продуктів харчування українських Карпат. Підтримка дрібних виробників (спілка об'єднує 21 виробника з 4-х областей). Формування культури споживання натуральних продуктів харчування. 

Громадська спілка «Карпатський смак» на території 4-х регіонів України (Прикарпаття, Закарпаття, Буковина та Львівщина) разом з виробниками продуктів харчування та фахівцями в галузі туризму працює над розробленням туристичного маршруту “Смак українських Карпат”, який має показати автентичність, оригінальність, унікальність та колорит Карпат, а також продемонструвати еталон смаку натуральних продуктів харчування.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:32 18 травня 2018 р.

У Львові розпочався Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

У п’ятницю, 18 травня, у Львівській філармонії на вулиці Чайковського відбулося урочисте відкриття 37-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 564

12:15 18 травня 2018 р.

У Львові відбудеться фестиваль волонтерства

У вівторок, 29 травня, з 11.00 до 16.00 у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 396