У Львові виставили арт-об'єкти з вторсировини

17:05 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 468


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 14 червня, у «Львіварні» відбулося в рамках еко-проекту «Друге життя» урочисте відкриття виставки арт-об'єктів із вторсировини.

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Учасники проекту представили на широкий загал власні арт-інсталяції, виготовлені з пластикових, жерстяних, скляних пляшок, паперу та іншої вторсировини.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко нагадав: «Минулого року Львів офіційно прийняв статегію «Zero Waste» або «Нуль відходів», яка передбачає сортування і перевикористання відходів. Тобто сьогодні у дуже простий спосіб показано, яким чином пластик може мати друге життя. І не просто життя в переробці, а життя у вигляді мистецьких речей».

Андрій Москаленко також зазначив: «Сьогодні ця виставка є дуже важлива, адже вона наочно демонструє, які різні інсталяції можна робити з пластиком і склом. Я дуже дякую колегам за такий проект, бо до сьогодні я не бачив ще такої комплексної виставки, на якій можна побачити різні елементи, і найважливіше те, що це все у дуже простий і зрозумілий спосіб».

Заступник міського голови вважає: «Я думаю, є дуже символічно, що виставка відбулася у Львові, оскільки Львів є першим і єдиним містом, яке офіційно прийняло стратегію Zero Waste, окрім того, у місті є багато різного роду ініціатив, і сьогоднішня виставка, вона насправді їх підсилює. Я думаю, що це важливо для громадських організацій, для міста та й самої країни. Тому що сьогодні понад 90-95% ТПВ іде на полігони, вони не переробляються, не сортуються, і тому важливо, щоб ми на прикладі міст показували успішні кейси».

Андрій Москаленко запевнив: «У Львові дуже добре працює кейс з переробкою кришок від пластику і роботи з пластиком. Є «Оселя», яка займається збором речей. Є дуже багато ініціатив. До прикладу, «Зелена коробка», яка так само сортує і збирає різні фракції в міських установах. Ця виставка передусім змушує переосмислити проблему зі сміттям. І тут не те, що треба долучатися, тут треба брати ініціативу у свої руки і це робити. Я вважаю, що через рівень міст можна змінити це на рівні країни».

У міськраді також розповіли: «Виставка арт-робіт із вторсировини відкрилася за підтримки компанії «Carlsberg Ukraine». На ній представлено роботи українських студентів, яким небайдужа тема роздільного збору сміття та проблема нераціонального використання ресурсів».

«Експозиція виставки включає арт-об'єкти з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жерстяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кілограмів скла, 25 кілограмів металу, 150 паперових склянок та п’яти кілограмів макулатури. Загалом буде представлено 11 об’єктів, що створювались безпосередньо у Львові протягом червня».

«Мета виставки – осучаснити підхід до обговорення екологічної теми та привернути увагу якомога більшої кількості людей. Активна позиція творчої молоді, реалізована через сучасне мистецтво в рамках еко-проекту «Друге життя», − чудова можливість навести різкість на проблему роздільного збору та переробки відходів», – поінформували також у міськраді.

«Виставка триватиме до кінця червня. Вартість відвідування виставки включає також вартість візиту до Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня» та становить 60 гривень (повний квиток)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 21 червня 2018 р.

У Львові буде «День молоді»

В облдержадміністрації запевнили: «День молоді» на Львівщині святкуватимуть на різноманітних локаціях».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 306

10:00 21 червня 2018 р.

У Львові відзначають «Свято музики»

У міськраді запевнили: «Шостий «Світовий день музики» відбудеться у Львові на 30-ти локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 474

09:47 21 червня 2018 р.

У Львівському прес-клубі відкрили «АнтиЛокшину»

Сьогодні, 21 червня, у Львівському прес-клубі відкрито виставку карикатур «АнтиЛокшина». На виставці представлені 26 картин, які перемогли в конкурсі від громадської організації «Детектор медіа» та тему медіаграмотності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 480

15:30 20 червня 2018 р.

У Львові представили конкурсні проекти пам’ятника бійцям Листопадового Чину

У середу, 20 червня, у Львові відбулося представлення проектів в рамках конкурсу мистецько-архітектурного проекту на скульптурну композицію українським бійцям Листопадового Чину на вулиці Городоцькій.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 396

Останні новини

Грабіжники в масках вдерлися в квартиру львів’янки

У прикордонних чергах на Львівщині – 522 автомобілі

Депутати ЛМР не подолали вето міського голови Львова щодо Цитаделі

Тренери ФК «Львів» переглянули в спарингу вісьмох потенційних новачків

На Львівщині розпочався «Форум місцевого розвитку»

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу