У Львові стартував «Форум перекладачів»

14:48 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 930


Фото: зі сторінки «Форуму перекладачів» в інтернет-мережі «Facebook»

«Форум перекладачів» спрямований на популяризацію українських перекладів серед читачів.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 жовтня: «У Львові стартував «Форум перекладачів», спрямований на популяризацію українських перекладів серед читачів. Його реалізовують волонтери Львівського обласного молодіжного центру за підтримки Британської Ради та сприяння ГО «Інститут суспільних ініціатив».

«Форум перекладачів»триватиме до кінця жовтня та передбачає 14 відкритих зустрічей з відомими українськими перекладачами, де учасники матимуть можливість поспілкуватись, дізнатись про цікаві моменти з життя та творчості, а також поставити питання та отримати цінні практичні поради. Зустрічі відбуваються на різних локаціях. Зокрема – у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівському обласному молодіжному центрі, культурно-мистецькому центрі «Дзиґа», книгарні «Є» та Львівській обласній бібліотеці для юнацтва», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У межах «Форуму перекладачів» триває конкурс на найкращий переклад оповідань Івліна Во. Переклади 11 переможців видадуть повноцінною книгою. Для участі в конкурсі потрібно написати на електронну пошту lvivtranslatorsforum@gmail.com

З програмою «Форуму перекладачів» у Львові можна ознайомитись, скориставшись посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:10 21 лютого 2018 р.

ЛОДА оголосила конкурс підтримки вітчизняного кіно

У середу, 21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили з умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 345

14:15 20 лютого 2018 р.

У Львові представили всеукраїнський проект сприяння міжрелігійній толерантності

У малій сесійнії залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція представників Інституту релігії і суспільства Українського католицького університету.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 402