У Львові стартував «Форум перекладачів»

14:48 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 645


Фото: зі сторінки «Форуму перекладачів» в інтернет-мережі «Facebook»

«Форум перекладачів» спрямований на популяризацію українських перекладів серед читачів.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 жовтня: «У Львові стартував «Форум перекладачів», спрямований на популяризацію українських перекладів серед читачів. Його реалізовують волонтери Львівського обласного молодіжного центру за підтримки Британської Ради та сприяння ГО «Інститут суспільних ініціатив».

«Форум перекладачів»триватиме до кінця жовтня та передбачає 14 відкритих зустрічей з відомими українськими перекладачами, де учасники матимуть можливість поспілкуватись, дізнатись про цікаві моменти з життя та творчості, а також поставити питання та отримати цінні практичні поради. Зустрічі відбуваються на різних локаціях. Зокрема – у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівському обласному молодіжному центрі, культурно-мистецькому центрі «Дзиґа», книгарні «Є» та Львівській обласній бібліотеці для юнацтва», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У межах «Форуму перекладачів» триває конкурс на найкращий переклад оповідань Івліна Во. Переклади 11 переможців видадуть повноцінною книгою. Для участі в конкурсі потрібно написати на електронну пошту lvivtranslatorsforum@gmail.com

З програмою «Форуму перекладачів» у Львові можна ознайомитись, скориставшись посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 20 жовтня 2017 р.

Благодійний концерт на підтримку центру «Джерело» відбудеться у Львові всьоме

VII благодійний концерт на підтримку дітей та молоді з особливими потребами центру «Джерело» розпочнеться у Львівському Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької в понеділок, 23 жовтня, о 18.00.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 414

16:40 20 жовтня 2017 р.

Комісія Львівської облради запропонувала скерувати закладам культури 796,6 тисячі гривень

Проведення «круглого столу» на тему «Сталий розвиток Карпат» у рамках відзначення 10-річчя «Єврорегіону Карпати – Україна» обійдеться в 100 тисяч гривень.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 393