Театри зі Львівщини й Луганська спільно підготували виставу

18:00 12 квітня 2018 р.

  • 0
  • 600


Фото: facebook.com/teatr.drohobych

Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича спільно з Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром підготували виставу «Розлучення по-французьки» Франсуа Кампо.

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Над постановкою працювали режисер Володимир Московченко та сценограф Ірина Лубська з Луганська. Прем’єра нового творчого проекту відбудеться уже 29 квітня у Дрогобичі».

«Творчі колективи обох театрів беруть участь у реалізації проекту «Український Донбас», підписавши декларацію про партнерство. Творчий колектив театру імені Юрія Дрогобича планує в жовтні в межах проекту «Змінимо країну разом» поїздку на Луганщину з показом вистави «Розлучення по-французьки». Це вже буде п’ята зустріч дрогобицьких митців з глядачами міст Луганської області», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:28 21 квітня 2018 р.

У Львові змагаються тисячі пластунів

У міськраді запевнили: «У Львові зібралися понад дві тисічі пластунів, аби позмагатися у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами, а й навіть позмагатись у відеоіграх».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 369

09:42 21 квітня 2018 р.

21-22 квітня у Львові – Дні пластуна

У міськраді запевнили: «Найбільша пластова станиця світу знову збере разом понад дві тисячі пластунів».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 381