Президент України нагородив п'ятнадцятьох львів’ян

11:15 10 листопада 2017 р.

  • 0
  • 1032

Директора Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша Василь Откович
Фото: portal.lviv.ua

Директор Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша та актор Національного академічного українського драматичного театр імені Марії Заньковецької удостоєний орденом «За заслуги».

Президент України Петро порошенко підписав указ №355/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва». У ньому, зокрема, зазначено, що за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність  орденом «За заслуги» II ступеня удостоєно директора Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша – Василя Отковича. А орденом «За заслуги» III ступеня – провідного майстра сцени львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Януша Юхницького.

Натомість почесне звання «Народний артист України» присвоєно артистці львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Наталії Лань і керівникові львівського модерн-балету «Життя» Ірині Мазур, почесне звання «Заслужений артист України» – вокалістам львівської «Піккардійської терції» Богдану Богачу, Андрію Капралю, Ярославу Нудику, Роману Турянину, Андрію Шавалі й Володимиру Якимцю та артистці львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Наталії Лісовій і провідному солістові опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Юрію Трилецькому, почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» – професорові кафедри, завідувачеві асистентури-стажування, аспірантури та докторантури Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Ользі Катрич і деканові Львівської національної академії мистецтв Ростиславу Шмагалу, а почесне звання«Заслужений працівник культури України» – кравцю львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Катерині Калінчук.

Відповідний указ опубліковано на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 21 червня 2018 р.

У Львові буде «День молоді»

В облдержадміністрації запевнили: «День молоді» на Львівщині святкуватимуть на різноманітних локаціях».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 477

10:00 21 червня 2018 р.

У Львові відзначають «Свято музики»

У міськраді запевнили: «Шостий «Світовий день музики» відбудеться у Львові на 30-ти локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 678

09:47 21 червня 2018 р.

У Львівському прес-клубі відкрили «АнтиЛокшину»

Сьогодні, 21 червня, у Львівському прес-клубі відкрито виставку карикатур «АнтиЛокшина». На виставці представлені 26 картин, які перемогли в конкурсі від громадської організації «Детектор медіа» та тему медіаграмотності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 555

15:30 20 червня 2018 р.

У Львові представили конкурсні проекти пам’ятника бійцям Листопадового Чину

У середу, 20 червня, у Львові відбулося представлення проектів в рамках конкурсу мистецько-архітектурного проекту на скульптурну композицію українським бійцям Листопадового Чину на вулиці Городоцькій.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 414

Останні новини

Змії травмували цього року на Львівщині 19 людей

У Галицькому районі Львова посипатимуть вулиці реагентами

На Львівщині зводять казарми поліпшеного планування

Львів’яни позбавлені водопостачання на вісьмох вулицях

У Львові пройде етап Кубка України зі стрільби з лука

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу