Музиканти збиратимуть у Львові кошти для літніх людей

14:30 7 листопада 2017 р.

  • 0
  • 816


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 9 листопада, о 19.00 усі бажаючі матимуть змогу відвідати благодійний концерт гурту «Secret Forest» у клубі «Picasso».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Метою благодійного концерту є зібрати кошти для проведення сеансів арт-терапії для людей похилого віку та мешканців Львівського геріатричного пансіонату. Під час заходу гурт запрезентує нову програму та музичні інтерактиви. У цей вечір виступатимуть також запрошені гості – музиканти «Inary project» та гурт «Gour».

Лідер гурту «Secret Forest» Олександр Макаров запевнив: «Кожному з нас потрібна підтримка, особливо у важких життєвих ситуаціях. Найгостріше цю потребу відчувають люди, які опинились на грані життя і смерті у Геріатричному пансіонаті. Кошти, зібрані під час концерту будуть спрямовані на облаштування та технічне забезпечення занять з арт-терапії для мешканців пансіонату».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:32 19 лютого 2018 р.

Парафія УГКЦ біля Львова повернула римо-католикам їхні раритети

У тимчасовій каплиці парафії святого Йоана Павла ІІ у селі Сокільники в Пустимитівському районі були урочисто встановлені деревяні фігури Воскреслого Христа і Марії з Дитятком, які передали римо-католикам місцеві греко-католики, котрі користуються приміщенням костелу святого Миколая.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 387

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Сміттєпереробний комплекс на Пластовій

Рубрика: Економіка

Маніпуляції перед виборами Президента

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу