Львівські курсанти вирушать до Франції

17:45 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 615


Фото: oblrada.lviv.ua

Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ долучилися до Міжнародного військового паломництва.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також конкретизували: «Військові паломники розпочали в Гарнізонному храмі святих першоверховних апостолів Петра і Павла у Львові Божественною Літургією ювілейне шістдесяте Міжнародне військове паломництво до Люрду у Франції. Літургію очолив єпископ Сокалько-Жовківський УГКЦ – преосвященіший владика Михаїл».

«Міжнародне військове паломництво до Люрду триватиме 18-21 травня. Серед інших військових делегацій з різних країн світу у прощі цьогоріч беруть участь понад 200 військовослужбовців Збройних Сил України. Серед них – маже півсотні офіцерів та курсантів Національної академії сухопутних військ, а також музиканти військового оркестру вишу», – поінформували також в облраді.

«Близько третини делегації Академії – учасники бойових дій на сході України, а також курсанти-сироти. Участь українських воїнів та їхніх рідних у 60-му Міжнародному військовому паломництві організована департаментом Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Патріаршим паломницьким центром та за сприяння Міністерства оборони України», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:32 18 травня 2018 р.

У Львові розпочався Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

У п’ятницю, 18 травня, у Львівській філармонії на вулиці Чайковського відбулося урочисте відкриття 37-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 564

12:15 18 травня 2018 р.

У Львові відбудеться фестиваль волонтерства

У вівторок, 29 травня, з 11.00 до 16.00 у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 396