Львівська міськрада спрямувала на реставрацію церкви 900 тисяч гривень

13:30 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 576


Фото: photo-lviv.in.ua

У ЛМР запевнили: «Цього року продовжать ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці на вулиці Хмельницького (№77)».

Про це поінформували сьогодні, 14 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради розповіла: «Це перехідний об’єкт з минулого року. Цього року ремонтні роботи тут буде завершено. Роботи розпочнуть, коли буде тепло. Оскільки у храмі святої Параскеви П’ятниці проводять роботи по каменю, тому температура має бути стабільна - і вдень, і вночі більше 5-10 С0. Тому раніше квітня роботи не розпочнемо. З міського бюджету Львова цього року на ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці спрямували 900 тисяч гривень».

Настоятель храму святої Параскеви П’ятниці УПЦ КП, отець Ігор Малетич, повідомив: «Реставраційні роботи у нашому храмі мають кілька етапів. Перший етап ми вже здійснили. Це перекриття даху міддю: ми зробили це своїми силами. Наразі дах не тече. Другий етап – недавно закінчили гідроізоляцію. Третій етап – реставрація каменю, бо він має властивість відлущуватись. Маємо це зробити, а також обробити цеглу, щоб зберегти її у первісному стані. Поки що реставраційні роботи передбачаємо зробити ззовні храму, але звісно в планах є реставрація всередині храму».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:10 21 лютого 2018 р.

ЛОДА оголосила конкурс підтримки вітчизняного кіно

У середу, 21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили з умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 351

14:15 20 лютого 2018 р.

У Львові представили всеукраїнський проект сприяння міжрелігійній толерантності

У малій сесійнії залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція представників Інституту релігії і суспільства Українського католицького університету.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 402

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Медогляд водіїв на алкоголь і наркотики

Рубрика: Медицина

Маніпуляції перед виборами Президента

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу