Львівська міськрада спрямувала на реставрацію церкви 900 тисяч гривень

13:30 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 903


Фото: photo-lviv.in.ua

У ЛМР запевнили: «Цього року продовжать ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці на вулиці Хмельницького (№77)».

Про це поінформували сьогодні, 14 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради розповіла: «Це перехідний об’єкт з минулого року. Цього року ремонтні роботи тут буде завершено. Роботи розпочнуть, коли буде тепло. Оскільки у храмі святої Параскеви П’ятниці проводять роботи по каменю, тому температура має бути стабільна - і вдень, і вночі більше 5-10 С0. Тому раніше квітня роботи не розпочнемо. З міського бюджету Львова цього року на ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці спрямували 900 тисяч гривень».

Настоятель храму святої Параскеви П’ятниці УПЦ КП, отець Ігор Малетич, повідомив: «Реставраційні роботи у нашому храмі мають кілька етапів. Перший етап ми вже здійснили. Це перекриття даху міддю: ми зробили це своїми силами. Наразі дах не тече. Другий етап – недавно закінчили гідроізоляцію. Третій етап – реставрація каменю, бо він має властивість відлущуватись. Маємо це зробити, а також обробити цеглу, щоб зберегти її у первісному стані. Поки що реставраційні роботи передбачаємо зробити ззовні храму, але звісно в планах є реставрація всередині храму».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 22 травня 2018 р.

Учасники війни на сході України закликають підписати лист патріарху Варфоломію

Ветерани громадських організацій учасників АТО звернулися до побратимів та небайдужих громадян із закликом підписати лист до Вселенського патріарха Варфоломія, в якому просять його про надання автокефалії Українській пправославній церкві.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 339

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу