Фестиваль «Ніч у Львові» розпочався втринадцяте

09:35 15 липня 2017 р.

  • 0
  • 1077


Фото: прес-служба Львівської міськради

Гасло цьогорічного фестивалю «Ніч у Львові» – «Від Ренесансу до Сучасності».

У Львівській міськраді повідомили напередодні ввечері: «У п’ятницю, 14 липня, о 19.00 середньовічною музикою і танцями відкрили ХІІІ фестиваль «Ніч у Львові», який вже традиційно щороку відбувається влітку та восени. Гасло цьогорічного фестивалю «Ніч у Львові» – «Від Ренесансу до Сучасності».

«Фестиваль «Ніч у Львові» триватиме до 16 липня у різних локаціях Львова. На усіх охочих чекають майстер-класи, концерти, театралізовані дійства, вистави, вечірки та екскурсії», – поінформували також у міськраді.

А координатор фестивалю «Ніч у Львові» Марта Іванишин зазначила: «Декілька років тому ми започаткували фестиваль «Ніч у Львові». До Львова їде велика кількість гостей, вони є всюди, але не в музеях міста. Власне, з точки зору промоції, ми проводимо багато заходів саме в музеях. Звичайно, це дуже приємно тому, що це нестандартні речі.

Марта Іванишин також зауважила: «На фестивалі «Ніч у Львові» екскурсії в музеях є щодня, тут проводять театралізовані дійства, концерти. І, звичайно, зацікавленість і радість організаторів в тому, що ти йдеш вночі по місту і бачиш величезні черги молоді не за алкоголем, а в музей. Це, мабуть, найбільше досягнення.

Координатор фестивалю «Ніч у Львові» також повідомила: «Цього року Львів відвідав Юрій Андрухович, за його перекладом у межах фестивалю буде відбуватися вистава «Ромео і Джульєтта» у Італійському дворику просто неба. Там, звичайно, буде аншлаг тому, що є надзвичайно велика кількість людей, яка хоче відвідати цю виставу опівночі».

Марта Іванишин також анонсувала: «У Домі Франка завтра відбудеться дискусія «Жити на межі світів». Також цього року буде безліч додаткових екскурсій, які у межах фестивалю «Ніч у Львові» відбуватимуться вперше. Цього року відкритий для екскурсій Львівський університет імені Івана Франка і реєстрація була заповнена на цю екскурсію буквально за 20 хвилин, також вперше відкритою для всіх є вежа храму Ольги та Єлизавети».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради. А з програмою фестивалю «Ніч у Львові» можна ознайомитися, скориставшись посиланням.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми