Депутати Львівської облради скерували на збереження культурної спадщини 9,7 млн. гривень

17:24 5 грудня 2017 р.

  • 0
  • 687


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 5 грудня, на сесії Львівської обласної ради затвердили програму «Охорони і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки».

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Серед основних завдань програми «Охорони і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки» – проведення повного обліку пам’яток культурної спадщини на території Львівської області шляхом їх  паспортизації, невідкладних реставраційних робіт на пам’ятках культурної спадщини й дерев’яної сакральної архітектури, раціональне використання та консервація об’єктів культурної спадщини, їх гармонійне функціонування в життєвому середовищі, здійснення системних заходів з популяризації пам’яток культурної спадщини й півфінансування проектів, що реалізуються на території Львівської області із залученням Міжнародної технічної допомоги».

«Під час формування переліку пам’яток культурної спадщини, які потребують виконання ремонтно-реставраційних робіт, першочергово враховуватимуться такі, на яких завершуються роботи, або розпочаті в попередні роки; пам’ятки, які перебувають в аварійному стані, пам’ятки, які мають виготовлену проектно-кошторисну документацію на реставраційні роботи; пам’ятки, для яких передбачене співфінансування з районного (місцевого) бюджету. Обсяг фінансування з обласного бюджету на 2018 рік  – дев’ять мільйонів 700 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:32 18 травня 2018 р.

У Львові розпочався Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

У п’ятницю, 18 травня, у Львівській філармонії на вулиці Чайковського відбулося урочисте відкриття 37-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 549

12:15 18 травня 2018 р.

У Львові відбудеться фестиваль волонтерства

У вівторок, 29 травня, з 11.00 до 16.00 у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 381

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу