Суд відпустив під заставу стрийських фальсифікаторів алкоголю

13:10 17 лютого 2017 р.

  • 0
  • 1080


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Шістьом учасникам організованої злочинної групи, які котрі налагодили виготовлення та збут значних партій підробленої горілки, повідомлено про підозру у скоєнні злочинів.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 17 лютого, що оперативники управління захисту економіки викрили й припинили спільно із працівниками поліції діяльність групи зловмисників, котрі організували в Стрию діяльність «підпільної гуральні», в якій налагодили  незаконне виробництво та збут значних партій фальсифікованої горілки під виглядом продукції більше десятка відомих торговельних марок.  28 червня минулого року працівники управління захисту економіки Львівській області затримали вантажний автомобіль «Мерседес-Актрос», вщент заповнений горілчаними виробами.

При більш детальному ознайомленні із продукцією, яка перевозилась, оперативники встановили – наклеєні на пляшки марки акцизного збору містять ознаки підроблення, що ставить під сумнів виготовлення алкогольної продукції заводським способом, відтак –  вилучили 21 тисячу пляшок об’ємом 0,5 літра кожна під виглядом відомої торгової марки східного регіону держави.

Слідчий відділ Стрийського відділу поліції відкрив за цим фактом кримінальне провадження, а працівниками Львівського обласного управління поліції встановили в ході проведення оперативно-слідчих заходів джерело погодження партії фальсифікату, на яке правоохоронці натрапили в нежитловому приміщенні в Стрию. Там фальсифікатори алкоголю налагодили з використанням промислового обладнання повний технологічний цикл виробництва підакцизних товарів, що забезпечує переробку сировини в продукцію, готову для реалізацію кінцевому споживачу.

У двох багатотонних цистернах перемішувалася «бодяга» горілки, звідки у подальшому через систему насосів та шлангів фальсифікат розливався у підготовлені пляшки. Після цього на спеціальному станку, оснащеному двигуном встановлювались одноразові корки, наклеювались етикетки та акцизні марки. Виготовлений таким чином фальсифікат упаковувався у паперові піддони та практично вже був готовий до поставки у торговельну мережу.

Правоохоронці викрили фальсифікаторів алкоголю під час збуту чергової партії їх товару. Під час санкціонованих обшуків у них вилучили підроблену горілку більше десятка відомих торговельних марок, серед них виробників центрального та східного регіону держави. Окрім того, виявлено фальсифікат підакцизної продукції торговельних марок Львівщини.

Загалом упродовж лютого-вересня 2016 року фальсифікатори алкоголю незаконно виготовили більше 50 тисяч пляшок сурогату з підробленими марками акцизного податку. В процесі викриття підпільного цеху правоохоронці вилучили ще 230 тисяч підроблених акцизних марок та майже 20 тонн спирту, які планували використати для виробництва наступної партії підроблених горілчаних виробів.

Відтак, шістьом членам організованої групи, причетних до незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв із підробленими марками акцизного податку, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту підроблених марок акцизного податку, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах) та частиною 2 статті 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Натомість суд обрав їм запобіжних захід у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням застави у розмірі 130 тисяч гривень, яку вони сплатили.

Про це повідомили сьогодні, 17 лютого, на сторінці Львівського обласного управління поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 22 травня 2018 р.

Суд на Львівщині умовно покарав організатора злочинного «бізнесу»

Районний суд призначив організатору злочинного «бізнесу» покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки з іспитовим терміном один рік, а двом його спільникам – по півтора роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 333

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу