Суд у Львові повернув державі 61,3 гектара землі

11:00 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 399


Фото: foursquare.com

Господарський суд Львівської області розглянув позов Городоцької місцевої прокуратури до Маличицької сільради в Яворівському районі, яка надала у оренду одному з підприємств земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 61,3 гектара вартістю майже 400 тисяч гривень.

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура у суді вимагала визнати таке рішення органу місцевого самоврядування недійсним та зобов’язати суб’єкта господарювання звільнити вказану ділянку. У ході судового розгляду, відповідальні особи сільської ради прийняли рішення про припинення дії договору».

«Крім цього, між відповідачами підписано акт приймання-передачі, відповідно до якого вказані землі у належному стані повернуто орендодавцю. Відтак, у зв’язку із добровільним виконанням сторонами позовних вимог прокурора та усуненням виявлених порушень, провадження у справі закрито», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:50 21 травня 2018 р.

Суддя зі США прочитає відкриту лекцію у Львові

У четвер, 24 травня, Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію голови 10-го окружного апеляційного суду США в Денвері в американському штаті Колорадо.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 204

13:00 21 травня 2018 р.

Львівські патрульні зупинили в неділю 10 п’яних водіїв

В управлінні патрульної поліції Львівської області запевнили, що впродовж минулої доби його працівники зупинили 10 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 384