Суд призначив у справі про ДТП на Львівщині ще одну експертизу

21:15 6 грудня 2017 р.

  • 0
  • 750


Фото: gazeta.lviv.ua

Експерти комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» проведуть судову молекулярно-генетичну експертизу, щоб виявити те, кому належать біологічні зразки, знайдені на кермі автомобіля «Mercedes-Benz S65».

Печерський райсуд Києва призначив повторну експертизу біологічних матеріалів у справі про ДТП за участю автомобіля президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського, у результаті якої загинула жінка. Про повторну експертизу клопотали адвокати підозрюваного у цій справі охоронця Димінського Андрія Борща.

Вони пояснили її тим, що керівники міністерства внутрішніх справ привселюдно оголосили результати біологічної експертизи, за якими за кермом автомобіля був не Борщ, а Димінський. Водночас слідство не надало захисту відповідних документальних підтверджень. Суд підтримав клопотання захисту.

Суддя вирішив: «Є ймовірність, що залучені органом досудового розслідування експерти є упередженими (висновки експертів Державного науково-дослідного експертного центру, підпорядкованого МВС України, були надані після озвучування їхніх результатів керівними посадовими особами МВС України)». 

У зв'язку з цим суддя призначив комісійну судову молекулярно-генетичну експертизу, проведення якої доручили експертам комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи». Експертиза повинна виявити, кому належать біологічні зразки, знайдені на кермі автомобіля «Mercedes-Benz S65», і чи можливе штучне нанесення їх на поверхні та у салоні автомобіля. Результати експертизи слідство зобов'язане надати стороні захисту. Постанова суду оскарженню не підлягає.

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в інтернет-виданні «Українська правда», де також нагадали: «18 серпня автомобіль власника ФК «Карпати» Петра Димінського став учасником аварії, в результаті якої загинула 31-річна Наталія Тріла. Тоді провину в наїзді на її автомобіль взяв на себе  охоронець Димінського Андрій Борщ. Його взяли під варту, проте напередодні рішенням суду міру запобіжного заходу було змінено на цілодобовий домашній арешт. Сам Димінський з 22 серпня перебуває поза межами України. 30 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що проведена експертиза ДНК з подушок безпеки в автомобілі засвідчила, що охоронець Димінського, який взяв на себе вину за ДТП, не був за кермом на момент аварії».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу