Прикордонники вилучили у Львові авіагодинник

11:55 14 вересня 2017 р.

  • 1
  • 660


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Раритетний авіаційний годинник став причиною спрацювання стаціонарного комплексу радіаційного контролю в аеропорту Львова.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також поінформували: «Під час ретельного огляду речей громадянина США, який летів до Відня, прикордонники виявили авіаційний годинник, який під час точного вимірювання показав випромінювання 11,9 мкЗв/год. Американець зізнався, що навіть не підозрював про небезпеку свого раритету, який він придбав на львівському ринку «Вернісаж». Знайдений годинник вилучили для подальшої експертизи».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Льотчик

14:33 14 вересня 2017 р.

Відповісти

Напевно зняли з вертольота, який захоронений в Чорнобилі. А на Вернісажі таких (не "фонящих") годинників повно. Для довідки: коли потужність випромінювання складає 0,04...0,23 мкЗв/год , це вважається безпечною величиною, в більшості районів України природній радіаційний фон не перевищує цих значень. Вище 1,2 мкЗв/год (120 мкбер/год) - небезпечний рівень, не рекомендується навіть короткочасне перебування-необхідно якомога швидше покинути це місце. Щоб було зрозуміло, годинник фонив на рівні 1,3 мр/год. Майже в 100 раз перевищує природній радіаційний фон у Львові.

До теми

16:45 23 січня 2018 р.

Шахрайка видурила у Львові гроші у близько 40 людей

Поліціянти просять зголоситись у Галицький відділ поліції або на оперативну лінію 102 громадян потерпілих від шахрайства жінки, котра брала гроші за неправдиву інформацію про квартири,які здаються в оренду, а також про контакти їх власників.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 330