Прикордонники вилучили у Львові авіагодинник

11:55 14 вересня 2017 р.

  • 1
  • 513


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Раритетний авіаційний годинник став причиною спрацювання стаціонарного комплексу радіаційного контролю в аеропорту Львова.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також поінформували: «Під час ретельного огляду речей громадянина США, який летів до Відня, прикордонники виявили авіаційний годинник, який під час точного вимірювання показав випромінювання 11,9 мкЗв/год. Американець зізнався, що навіть не підозрював про небезпеку свого раритету, який він придбав на львівському ринку «Вернісаж». Знайдений годинник вилучили для подальшої експертизи».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Льотчик

14:33 14 вересня 2017 р.

Відповісти

Напевно зняли з вертольота, який захоронений в Чорнобилі. А на Вернісажі таких (не "фонящих") годинників повно. Для довідки: коли потужність випромінювання складає 0,04...0,23 мкЗв/год , це вважається безпечною величиною, в більшості районів України природній радіаційний фон не перевищує цих значень. Вище 1,2 мкЗв/год (120 мкбер/год) - небезпечний рівень, не рекомендується навіть короткочасне перебування-необхідно якомога швидше покинути це місце. Щоб було зрозуміло, годинник фонив на рівні 1,3 мр/год. Майже в 100 раз перевищує природній радіаційний фон у Львові.

До теми

10:45 20 вересня 2017 р.

Суд оштрафував працівника Львівської міської ради

Франківський районний суд у Львові визнав винним працівника юридичного відділу управління капітального будівництва Львівської міської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 354

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Адаптація переселенців на Львівщині

Рубрика: Політика

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Prozorro на Львівщині

Рубрика: Економіка

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу