Прокуратура виявила порушення в судах на Львівщині

15:15 6 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 729


Фото: 112.ua

В обласній прокуратурі запевнили, що вона виявила порушення під час перебування у судах Львівщини затриманих, підсудних та засуджених осіб.

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «До переліку судів із невідповідними умовами потрапили майже усі суди Львівщини, крім Трускавецького міського. Умови, які не відповідають правилам санітарії та гігієни, функціонування лише однієї камери, у якій перебувають четверо-п’ятеро осіб водночас, відсутність кімнат для конвою, санітарних вузлів. І це неповний перелік порушень, виявлених прокуратурою під час перевірки, яка тривала упродовж вересня».

«Крім цього, фактично у всіх міськрайонних судах області відсутні майданчики для заїзду спеціальних автомобілів та окремий вхід до судів для конвойних підрозділів Національної гвардії України і поліції. Також, відсутнє належне освітлення, опалення і вентиляція, немає надійної системи охорони, яка передбачає встановлення засобів зв’язку та сигналізації. У сторонніх осіб є вільний доступ до підсудних у зали судових засідань. Все це може спричинити втечі чи інші надзвичайні події», – поінформували також у прокуратурі.

«Зазначене суттєво порушує вимоги чинного законодавства і може трактуватись Європейським судом з прав людини як катування чи нелюдське поводження, те, що принижує гідність особи Відтак, з метою неухильного дотримання законодавства щодо роздільного тримання в’язнів різної категорії, порядку охорони та конвоювання і, найважливіше, конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених осіб, прокуратурою області, 3 жовтня, скеровано до Державної судової адміністрації України у Львівській області лист задля вжиття заходів і усунення цих недоліків», – повідомили також упрес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:54 24 квітня 2018 р.

У Львові перевіряють галерею мистецтв, службу автодоріг, залізницю – чекають на факти порушень

Фахівці західного офісу Держаудитслужби зараз проводять низку контрольних заходів, зокрема ревізії фінансово-господарської діяльності Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, Служби автомобільних доріг у Львівській області, Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та інших.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 477

12:00 24 квітня 2018 р.

На Львівщині оштрафували 98 паліїв сухої трави

У львівській ОДА запевнили: «Завдяки заходам, які проводять Державна екологічна інспекція у Львівській області, департамент екології та природних ресурсів, а також департамент цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, в області зменшилась кількість випадків спалювання сухої трави».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 300

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу