Прокуратура наполягла на повторному перегляді вироку двом львів’янам

10:50 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 834

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ погодився з доводами касаційної скарги заступника прокурора Львівської області щодо надто м’якого покарання двом львів’янам, які скоїли правопорушення, передбачене частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також нагадали, що двоє львів’ян скоїли в березні 2013 року за попередньою змовою вчинили розбійний напад у під'їзді одного з будинків Львова, де вони побили його мешканця, зламали йому ніс та відібрали у нього понад три тисячі гривень. Галицький районний суд Львова позбавив за це одного з них з волі на чотири роки й шість місяців одному нападнику, а другого – на п’ять років, але звільнив від відбування покарання з іспитовим строком два роки, не врахувавши при цьому тяжкості вчиненого злочину й того що один із цих розбійників раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності та лише часткового визнання свої вини правопорушниками.

Прокуратура Львівської області оскаржила цей вирок , яку апеляційний суд Львівської області відхилив її позов. Відтак, прокуратура звернулась до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, який зобов’язав суд апеляційної інстанції повторно перевірити доводи апеляційної скарги, поданої прокурором, щодо безпідставності призначення засудженим покарання із застосуванням положень статей 69 та 75 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували: «За вчинене передбачено покарання у виді позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна. На даний час провадження скеровано на новий розгляд до суду апеляційної інстанції». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу