Поліціянти затримали на Львівщині трьох хабарників

13:45 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 912


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

В обласному управлінні поліції запевнили: «Правоохоронці викрили за два дні на Львівщині трьох хабарників та задокументували сім фактів порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 14 вересня: «Працівники управління захисту економіки у Львівській області викрили адвоката, котрий вимагав півтори тисячі гривень за «вирішення» у суді питання про адміністративне порушення, а також керівника державного підприємства та депутата сільської ради, котрі вимагали по дванадцять тисяч гривень за передачу приміщення в оренду та за можливість поховати покійного. Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області 13 вересня увечері викрили адвоката, котрий вимагав півтори тисячі доларів США у громадянина, щодо якого був складений адміністративний протокол за керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння».

В обласному управлінні поліції розповіли також: «Чоловік мав заплатити за прийняття апеляційного рішення стосовно непозбавлення його права керування транспортними засобами, ненакладення штрафних санкцій та скасування рішення суду першої інстанції. Частину грошей адвокат мав передати суддям. У той самий день правоохоронці затримали адвоката під час отримання ним коштів. Слідчі Львівського обласного управління поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України й перевіряють причетність зловмисника до вчинення аналогічних правопорушень».

«Також учора працівники управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками прокуратури Львівського гарнізону затримали керівника однієї з філій Державного підприємства, котрий одержав від підприємця дванадцять тисяч гривень за надання йому в оренду складських приміщень підприємства. Посадовця затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«12 вересня правохоронці за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили депутата сільради, котрий також є головою депутатської комісії з питань контролю за похованнями, під час одержання ним неправомірної вигоди у сумі дванадцять тисяч гривень. Гроші депутат вимагав за можливість поховати померлого на території місцевого кладовища», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:28 25 травня 2018 р.

Недбалість касира банку у Львові коштувала йому 655 тисяч гривень

Працівники управління захисту економіки й слідчі Галицького відділу поліції викрили завідуючу касою відділу роздрібною бізнесу одного з банків Львова у бездіяльності, яка призвела до втрати банком значної суми коштів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1092