Міський голова на Львівщині сам себе преміював і надав собі матеріальну допомогу

12:30 12 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 552


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці повідомили очільнику й секретареві міськради про підозру в скоєнні розтрати та службового підроблення.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 12 жовтня: «Працівники управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури задокументували неправомірні дії голови та секретаря однієї із міських рад Львівщини. Як встановили правоохоронці, вони підписали та затвердили протокол чергової сесії міськради, у який внесли неправдиві відомості про розгляд питання щодо особистого преміювання міського голови та надання йому матеріальної допомоги. Фактично ж це питання на сесію міськради не виносилось». 

«На підставі сфабрикованого рішення міський голова незаконно отримав майже 15 000 гривень у вигляді премії та матеріальної допомоги для вирішення своїх соціально-побутових питань.  За скоєне міському голові повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 366 (службове підроблення) та частиною 2 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до п’яти років позбавлення волі та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю», – поінформували також в управлінні поліції.

«Секретареві міськради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. Досудове розслідування триває», – повідомили також на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми