Керівники міграційної служби у Львові не хочуть сидіти у в’язниці 5 років

18:56 20 березня 2017 р.

  • 0
  • 750

Прокуратура Львівської області скерувала до суду 5 кримінальних проваджень щодо працівників управління державної міграційної служби у Львівській області, обвинувачених у корупції. За наслідками судового розгляду у двох кримінальних провадженнях винесено вироки.

Так, в квітні 2016 року до Червоноградського міського суду Львівської області скеровано обвинувальний акт стосовно головного спеціаліста Червоноградського міського сектору ГУ ДМС України у Львівській області, яка одержала неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення службовою особою щодо пришвидшення оформлення громадянства України.

Також, в травні 2016 року прокуратурою області скеровано до Галицького районного суду м. Львова для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно головного спеціаліста Галицького районного відділу у м. Львові ГУ ДМС України у Львівській області, яка вимагала та одержала від особи неправомірну вигоду в сумі 5236 гривень за здійснення нею впливу на посадових осіб, які займаються оформленням та видачею паспортів громадян України для виїзду за кордон, при прийнятті ними рішення щодо пришвидшення оформлення та дострокової видачі паспортів 5 громадян України для виїзду за кордон. У вказаних провадженнях триває судовий розгляд.

Крім цього, в серпні 2016 року до Сихівського районного суду м.Львова скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо начальника Сихівського РВ ГУ ДМС у Львівській області про обвинувачення за ч.1 ст.368 КК України, яка діючи з корисливих мотивів, одержала від особи неправомірну вигоду - 2000 гривень за сприяння у пришвидшені оформлення та дострокової видачі чотирьох біометричних паспортів громадян України для виїзду за кордон.

У січні 2017 року вироком Сихівського районного суду м. Львова її визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу - 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000грн.) з позбавленням права обіймати посади на державній службі строком на 1 рік. Вирок суду вступив у законну силу.

Водночас прес-служба прокуратури нагадує, що вироком Галицького районного суду м. Львова в грудні 2016 року визнано винними та засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права протягом 3 років обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області за ч.3 ст.368 КК України та його першого заступника. Вказаний вирок зараз переглядається в апеляційному суді Львівської області за апеляційними скаргами обвинувачених та їхніх захисників.

Крім цього, в грудні 2016 року вироком Шевченківського районного суду м. Львова затверджено угоду про визнання винуватості, згідної з якою начальника відділу у роботі з Єдиним державним демографічним реєстром ГУ ДМС у Львівській області, який отримав неправомірну вигоду - 600 доларів США за здійснення впливу на службову особу вказаного органу з метою сприяння у видачі запрошень іноземцям для їхнього приїзду на територію України, визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України та призначено йому покарання у виді штрафу - 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн.

Водночас уже в поточному році прокуратурою скеровано кримінальне провадження стосовно посадовця державної міграційної служби про вчинення ним корупційних кримінальних правопорушень.

Так, в січні поточного року до Шевченківського районного суду м. Львова скеровано обвинувальний акт стосовно головного спеціаліста відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та відтворення управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС України у Львівській області, який за попередньою змовою із іншими працівниками Головного управління з корисливих мотивів, вимагав та одержав від іноземця неправомірну вигоду в сумі 2000 доларів США за невжиття заходів щодо його депортації або видворення за межі України, а також не створення в подальшому перешкод при перебуванні в Україні з боку службових осіб міграційної служби та інших правоохоронних органів, а також видачу посвідки на тимчасове проживання його дружині.

Зараз обвинувальний акт перебуває на розгляді в суді.

Про це поінформувала прес-служба прокуратури Львівської області.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

14:37 27 березня 2017 р.

В Європу - через паркан

Прикордонники відділу «Шегині», що охороняють ділянку українсько-польського кордону, затримали порушника, який планував дістатися до сусідньої країни в обхід пункту пропуску.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 210

10:02 27 березня 2017 р.

В’язні, хворі на ВІЛ /СНІД, та інші не отримують належної меддопомоги

Прокуратура Львівської області перевірила медичні частини установ виконання покарань області та міжобласної багатопрофільної лікарні для засуджених при Львівській УВП №19 і виявила низку порушень вимог законодавства..

Рубрика: Закон

  • 0
  • 318

Останні новини

Найбільший екологічний податок заплатило "Західенерго"

В Європу - через паркан

Обминайте вулицю Личаківську у Львові здалека

ЄС модернізує вуличне освітлення у Самборі

Завтра в Бориславі, за участі турків, відкривають підприємство з переробляння деревини

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політкриза у ВР і дії "Батьківщини"

Рубрика: Політика

«Госпітальєри»: три роки на на фронті

Рубрика: Медицина

Туберозний склероз: як допомогти дітям?

Рубрика: Медицина

Нові факти про викрадення волонтера Петра Кондрака

Рубрика: Кримінал

Навіщо працедавцю мій паспорт?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу