Львів’яни вшанували поета Василя Пачовського

14:00 5 квітня 2018 р.

  • 0
  • 630


Фото: loda.gov.ua

На Личаківському кладовищі відбулося громадське віче з нагоди 140-річчя з дня народження, українського поета, філософа та мислителя Василя Пачовського.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в четвер: «Сьогодні, 5 квітня, представники влади, духовенства, громадськість та учнівська молодь вшанували з нагоди 140-річчя з дня народження, українського поета, філософа та мислителя Василя Пачовського – поклали квіти та лампадки до його могили на полі поховань №1 Личаківського кладовища. Опісля відбулися поминальна панахида й громадське віче».

Зокрема, голова громадської організації «Роде наш красний» Зоряна Васюник наголосила: «Коли Пачовський разом із іншими студентами переїхав навчатися у Віденський університет, він змінив свою спеціалізацію із переконанням, що перш ніж лікувати тіло нашого народу, треба вилікувати його душу. І цьому гаслу «лікуванню душі українського народу» він присвятив все своє життя. Це і історичні дослідження, патріотичні та драматичні твори».  

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:05 18 квітня 2018 р.

У Львові буде пам’ятник українцям «Закерзоння», – ЛМР

18 квітня на колегії Львівської міськради заслухали інформацію щодо облаштування пам’ятника українцям, які стали жертвами депортації у ХХ столітті, у сквері на перехресті вулиць Снопківської й Стуса.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 549