«Укрзалізниця» підвищить ціни на квитки

17:42 13 лютого 2018 р.

  • 0
  • 645


Фото: bigmir.net

У квітні відбудеться перше в 2018 році планове підвищення цін на квитки для пасажирів «Укрзалізниці» на 10%.

Директор з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев розповів: «Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу».

«Гроші, отримані «Укрзалізницею» в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, за рахунок якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень. Востаннє «Укрзалізниця» підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще в 2014 році. З тих пір індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в чотири-шість разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни», – запевнив Андрій

Про це повідомили сьогодні, 13 лютого, в «Центрі транспортних стратегій», де також розповіли: «Укрзалізниця» щороку декілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів. Вартість коливається в залежності від сезону – чим більший попит на перевезення, тим вище ціна. Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1,02-1,1. Літні перевезення одні з найдорожчих для пасажирів, дорожче – тільки в період з 25 до 30 грудня, коли діє коефіцієнт 1,1. Найдешевші перевезення на 9 травня – в цей день на квитки надається 20-відсоткова знижка».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:49 25 травня 2018 р.

Стартапи обіцяють узаконити

В Україні діють дві тисячі стартапів, які зібрали два мільярди доларів. Проте в законодавстві Україні дотепер немає термінологічного визначення «стартапу».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 261

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Опозиція до Президента

Рубрика: Політика

Розвиток інновацій, - Тітарчук

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу