У Львові встановлять рекорд України, – ЛОДА

12:30 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 567


Фото: seeds.org.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Під час цьогорічного «Агропорт Захід Львів 2018» встановлять рекорд України».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в понеділок: «У четвер, 19 квітня, на Львівщині стартує VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбудуться «Фермерський ярмарок» та «Фестиваль вуличної органічної кухні», які презентуватимуть усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак».

«Форум «Агропорт Захід Львів 2018» збере учасників під час дискусії на тему просторового розвитку агропромислового комплексу. Своїм досвідом із розвитку територій поділяться міжнародні експерти, зокрема представники Канади та Франції», – поінформували також в облдержадміністрації.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз розповіла: «У межах виставки відбудеться кілька дискусійний панелей та тематичних конференцій за участі українських та зарубіжних експертів. Вперше до «Агропорту» приєднається Херсонщина та вперше відбудеться латвійсько-український день сільського господарства, де, з-поміж іншого, торкнемося теми лісів. Найактивіші виробники органічної продукції поділяться досвідом.Також говоритимемо про фінансові інструменти на агроринку, про інновації в птахівництві та кооперацію фермерів Сходу і Заходу України. Фахівці з Німеччини проведуть модульний експортний тренінг, де розкриють питання розробки продукту, декларації та етикетки, дизайну пакування та вимог до стандартів».

«Під час міжнародної виставки планують встановити рекорд України з варіння гречаної каші з м`ясом. Ця ідея об'єднала багатьох виробників органічної продукції, які відолучаться до встановлення рекорду», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім цього, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки в дії, міжнародний форум «Здоровий ґрунт – здорова нація», нагородження кращих агропідприємств. VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018» триватиме упродовж трьох днів, до 21 квітня», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:54 21 квітня 2018 р.

Нацбанк України зміцнив гривню

НБУ зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,178455 за долар (у п’ятницю – 26,22596) та 32,223060 – за євро (у п’ятницю – 32,47299).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 354