Проїзд в електротранспорті Львова подорожчає

17:45 14 березня 2018 р.

  • 0
  • 609


Фото: lviv1256.com

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Сергій Бабак запевнив: «Ми підготували економічно обґрунтований тариф – це п’ять гривень 51 копійка».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Сергій Бабак повідомив сьогодні, 14 березня: «Я – прихильник чіткого виконання закону щодо встановлення тарифів. Тобто, рахується економічно обґрунтований тариф. Далі він подається на розгляд Антимонопольного комітету, який перевіряє розрахунок. Якщо Антимонопольний комітет дає якісь зауваження, то проводиться коригування до остаточної цифри, яку він погоджує. Тоді є два варіанти – або затверджувати економічно обґрунтований тариф, який підтвердив Антимонопольний комітет, або затвердити нижчий, і відшкодовувати різницю між економічно обґрунтованим і тим, що буде прийнятий. Це відшкодовування потрібно проводити з міського бюджету. Однак бюджет обмежений і коштів не вистачає на багато речей – потрібно ремонтувати ліфти, дороги, будинки. Тому я прихильник, щоб був економічно обґрунтований тариф. Але це рішення – компетенція виключно виконавчого комітету».

Сергій Бабак також зазначив: Коли є економічно обґрунтований тариф, є більший резерв коштів для придбання нового транспорту, проведення ремонтів і модернізації. Адже «Львівелектротранс» – це не лише трамваї і тролейбуси, це колії, тягові підстанції, контактні мережі та інше».

Заступник міського голови також запевнив: «Ми підготували економічно обґрунтований тариф – це п’ять гривень 51 копійка. Методика розрахунку затверджена постановою Кабінету Міністрів. Це не підвищення, а коригування тарифу, бо у нас зросла мінімальна заробітна плата, зросла вартість електроенергії, запчастин. Тариф вже пройшов громадське обговорення».

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 23 березня 2018 р.

«Укрзалізниця» призначила додаткові потяги до Львова

Для зручних подорожей пасажирів під час Великодніх свят «Укрзалізниця» призначила ще чотири додаткових поїздів, які курсуватимуть на популярних напрямках Харків-Ужгород, Черкаси-Львів, Дніпро-Одеса та Костянтинівка-Одеса.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 441

09:15 23 березня 2018 р.

НБУ зміцнив гривню на три копійки

Національний банк зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,2536 за долар (22 березня – 26,28097) та 32,33399 – за євро (22 березня – 32,2888).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 387

17:10 22 березня 2018 р.

Міськрада підтримала електронну петицію львів’ян

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 480

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Вождь апачів Віннету у Львові

Рубрика: Культура

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу