Президент подякував колективу Львівського бронетанкового заводу за працю

18:30 14 липня 2017 р.

  • 0
  • 999


Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко запевнив працівників Львівського бронетанкового заводу: «Мені дуже приємно чути позитивні відгуки від військових про якість вашої роботи».

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» та поспілкувався з колективом заводу, яких він запевнив: «Мені дуже приємно чути позитивні відгуки від військових про якість вашої роботи».

Глава держави подякував  колективу підприємства за натхненну працю й підкреслив, що нині левова частина бюджетних коштів, які скеровують міністерству оборони, спрямовується на озброєння, щоб наші воїни могли ефективно воювати. Президент зазначив: «Більше 300 мільйонів гривень іде на закупівлю новітніх танків «Оплот».

Петро Порошенко нагадав: «Ці танки постачаються за кордон. Водночас, на озброєння українського війська ці машини не постачались.  Я сказав, перше – декілька батальйонів мають бути оснащені найсучаснішими, найновітнішими танками «Оплот». У нас зараз є для цього всі можливості».

Глава держави повідомив: «Танки Т-72 львівського заводу також мають закупатись для озброєння Збройних Сил. За моїм дорученням 72 модернізованих танки Т-72 цього року вашими зусиллями мають надійти до лав Збройних Сил. Ми закупаємо новітні, виготовлені тут у Львові, евакуаційні машини БРЕМ. Ми зараз побачили можливості новітньої пожежної машини на базі Т-72».

Петро Порошенко зауважив, що такою технікою мають бути оснащені всі танкові бригади та арсенали й повідомив, що 920 мільйонів гривень має отримати Львівський бронетанковий завод. За його словами, 20 тактичних бойових колісних машин «ДОЗОР-Б» будуть також готуються до відправки у війська, так само, як і новітні ракети, засоби радіоелектронної боротьби, новітні дрони.

Петро Порошенко запевнив: «Це вже абсолютно інша армія, якою пишається кожен український громадянин. Це абсолютно інший «Укроборонпром». Дякую вам за це», - сказав Президент.

Глава держави зазначив, що на потреби Збройних Сил спрямовуються ще декілька надзвичайно важливих програм. Зокрема, він запропонував Міністерству оборони, спрямувати один мільярд гривень на будівництво новітніх гуртожитків для контрактників.

Петро Порошенко нагадав, що за його наказом було завершено демобілізацію і нині більше 90 тисяч українців добровільно прийшли до Збройних Сил, уклавши контракти. Він зазначив, що для того, щоб контрактникам було легше проходити службу, було прийнято рішення побудувати до сотні будинків, і висловив думку, що від 8 до 10 бригад зможуть скористатись цією президентською ініціативою.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі Президента України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

ЛМР закликає львів’ян не нехтувати перевіркою димових і вентиляційних каналів

Служби цивільного захисту проведуть у Львові командно-штабне навчання

Слідчі вилучили на Львівщині розшукуваний Інтерполом «БМВ»

Виконавчий директор львівських «Карпат» написав заяву про відставку

Слідчі встановлюють причину смерті дев’ятирічної дівчинки на Львівщині

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Присяжні у львівських судах

Рубрика: Кримінал

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Львівська облрада забирає дитячі бази в Карпатах

Рубрика: Освіта і наука

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу