Паркування біля аеропорту «Львів» подорожчало

12:28 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 1338


Фото: lviv.web2ua.com

Водії будуть платити за перебування їхніх автомобілів на майданчику аеропорту по 20 гривень за годину.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 17 травня: «Сесія ЛМР підтримала ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Львова» від 27 січня 2011 року, відповідно до якої підвищено оплату за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до 20 гривень  за годину. За відповідне рішення проголосував 41 депутат».

У пояснювальній записці до ухвали запевнили: «До департаменту економічного розвитку надійшло звернення ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» щодо перегляду граничного розміру плати за паркування на майданчику, розташованому на території аеропорту. На сьогодні гранична плата за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького становить не більше 10 гривень. Вона затверджена ухвалою міської ради від 15 вересня 2016 року №921 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27 січня 2011 року №120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Львова»».

«Підприємство впродовж останніх років суттєво збільшило кількість авіарейсів та обсяг перевезення пасажирів. Водночас суттєво зросли витрати, пов’язані з обслуговуванням майданчика для паркування. Для забезпечення рентабельності майданчика для платного паркування, розміщеного на території аеропорту, та покращення якості надання послуг, пропонується підвищити граничну ставку плати за паркування для Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до 20 гривень за одну годину», – йдеться у пояснювальній записці до ухвали».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:10 19 травня 2018 р.

Швейцарія підтримала 21 виробника продуктів з українських Карпат

2 червня у Львові відбудеться офіційне відкриття дегустаційного залу та крамниці продуктів виробників, які об’єдналися у громадську спілку «Карпатський смак» та представляють свою продукцію під торговою маркою «Смак українських Карпат». Підтримала проект Швейцарська Конфедерація.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 4437

16:15 18 травня 2018 р.

«Молочний форум» триватиме на Львівщині два дні

23 травня об 11:00 у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького на вулиці Пекарській розпочнеться «Молочний форум».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 903