На «Львівській залізниці» зачекалися компенсації проїзду пільговиків

13:45 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 429


Фото: depo.ua

У 2018 року «Львівській залізниці» заборгували вже понад 13 мільйонів гривень за пільгові перевезення в приміському сполученні.

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в прес-центрі «Укрзалізниці», де також розповіли: «За три з половиною місяці 2018 року регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» надала послуг із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні на суму понад 15 мільйонів гривень, втім, станом на 16 квітня Львівська магістраль отримала лише 1,355 млн. гривень компенсації. Загалом залізничники скерували в обласні, міські, селищні органи державної та місцевої влади майже 100 листів для заключення угод на відшкодування витрат за перевезення пільговиків, проте станом на середину квітня цього року укладено менше третини договорів на загальну суму заледве 6,1 млн. гривень».

Подробиці – на сайті «Укрзалізниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:48 20 квітня 2018 р.

На Львівщині заощадили електрику на 4,7 млн. гривень

У Львівській ОДА запевнили: «429 тисяч гривень компенсували цього тижня мешканцям області, які скористалися обласною програмою енергозбереження для населення та зробили свої помешкання енергоефективними та комфортними для проживання».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 420

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу