У Львові демонтували 23 відкриті літні майданчики

11:48 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 468


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього тижня демонтовано ще один майданчик на вулиці Кульпарківській, 129 та два майданчики на вулиці Чернівецькій».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 жовтня: «Працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічного управління» з початку сезону демонтували у Львові 20 незаконно встановлених відкритих літніх майданчиків. На вимоги КП «Адміністративно-технічного управління» власниками добровільно демонтовано п’ять відкритих літніх майданчиків, з них три– у Франківському районі, а два –  у Залізничному.Цього тижня демонтовано ще один майданчик на вулиці Кульпарківській, 129 та два майданчики на вулиці Чернівецькій».
У комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління» пояснили: «Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано. У разі виявлення такого майданчика, власнику скеровується вимога узаконити розміщення майданчика або термін дії паспорта на його розміщення, чи добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то її демонтують примусово».
«Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків. «Адміністративно-технічне управління» здійснює демонтаж відкритих літніх майданчиків відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15 вересня 2016 року «Про внесення змін до ухвали міської ради № 2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності» від 5 березня 2009 року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:29 23 жовтня 2017 р.

Держава має намір обікрасти Львів майже на майже 300 мільйонів гривень, – депутат

Про це сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції на тему «Гроші – інструмент маніпуляції влади. Бюджет України, бюджет Львівщини, фізичний тиск на «Об’єднання «Самопоміч», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив нардеп зі фракції «Самопоміч» Любомир Зубач.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 891

15:28 23 жовтня 2017 р.

На Львівщині запрацює ще одна вітрова електростанція

В облдержадміністрації запевнили: «У межах Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 26-27 жовтня, на Львівщині відкриють об’єкт альтернативних джерел енергетики – вітрову електростанцію у Старосамбірському районі».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 258

Останні новини

Причина отруєння відвідувачів львівського ресторану – золотистий стафілокок

Благодійний концерт на підтримку центру «Джерело» пройде у Львові всьоме

Змінено розклад потягів, які курсують до Львова

Депутати обласної ради розглянуть зміни в бюджеті

Іконописці експонують у Львові результати пленеру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Маніпуляції з бюджетом

Рубрика: Політика

Доля сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу у Львові

Рубрика: Економіка

Антикорупційна співпраця: Польща і Україна

Рубрика: Економіка

Хто стане власником замків Львівщини

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-21-2017: ЗЕД - експорт невидимого

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу