Депутати Львівської міськради затвердили концепцію індустріального парку «Сигнівка»

18:10 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 897


Фото: galinfo.com.ua

Індустріальний парк «Сигнівка» збираються створити на ділянці, яка фактично знаходилася в користуванні підприємством «Галінпекс».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «Сьогодні, 5 жовтня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Концепцію індустріального парку «Сигнівка». Також депутати проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Північній (ділянка 2-2) у промисловій зоні для цього індустріального парку».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила під час засідання сесії: «Пропонуємо розглянути концепцію індустріального парку «Сигнівка». Перше рішення про створення на цій території індустріального парку було прийнято Львівською міською радою ще у 2013 році. Пропонуємо погодити концепцію розміщення індустріального парку на території 51 га, які обмежені колією «Львівської залізниці», вулицею Північною й лісопарком Білогорща. Орієнтовна площа земельної ділянки 51 га».

Чиновник також запевнила: «Індустріальний парк пропонуємо створити терміном на 30 років. Серед особливих умов до учасників індустріального парку пропонується оголосити конкурс, із зазначенням вимоги, що учасник індустріального парку є суб’єктом господарювання, який зареєстрований на території Львова. Зазначена земельна ділянка станом на сьогодні є вільною від забудови».

Гелена Пайонкевич також повідомила: «Згідно з даними Держземкадастру, ділянка знаходилась фактично у користуванні підприємством «Галінпекс» без належно оформленим правовстановлюючих документів. Станом на сьогодні ми маємо згоду на вилучення земельної ділянки від цього підприємства власне для потреб індустріального парку. Жодних судових спорів чи інших перешкод для створення індустріального парку на цій ділянці немає».

Про це поінформували сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 23 березня 2018 р.

«Укрзалізниця» призначила додаткові потяги до Львова

Для зручних подорожей пасажирів під час Великодніх свят «Укрзалізниця» призначила ще чотири додаткових поїздів, які курсуватимуть на популярних напрямках Харків-Ужгород, Черкаси-Львів, Дніпро-Одеса та Костянтинівка-Одеса.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 441

09:15 23 березня 2018 р.

НБУ зміцнив гривню на три копійки

Національний банк зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,2536 за долар (22 березня – 26,28097) та 32,33399 – за євро (22 березня – 32,2888).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 387

17:10 22 березня 2018 р.

Міськрада підтримала електронну петицію львів’ян

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 480

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Вождь апачів Віннету у Львові

Рубрика: Культура

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу