Депутати Львівської міськради затвердили концепцію індустріального парку «Сигнівка»

18:10 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 720


Фото: galinfo.com.ua

Індустріальний парк «Сигнівка» збираються створити на ділянці, яка фактично знаходилася в користуванні підприємством «Галінпекс».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «Сьогодні, 5 жовтня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Концепцію індустріального парку «Сигнівка». Також депутати проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Північній (ділянка 2-2) у промисловій зоні для цього індустріального парку».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила під час засідання сесії: «Пропонуємо розглянути концепцію індустріального парку «Сигнівка». Перше рішення про створення на цій території індустріального парку було прийнято Львівською міською радою ще у 2013 році. Пропонуємо погодити концепцію розміщення індустріального парку на території 51 га, які обмежені колією «Львівської залізниці», вулицею Північною й лісопарком Білогорща. Орієнтовна площа земельної ділянки 51 га».

Чиновник також запевнила: «Індустріальний парк пропонуємо створити терміном на 30 років. Серед особливих умов до учасників індустріального парку пропонується оголосити конкурс, із зазначенням вимоги, що учасник індустріального парку є суб’єктом господарювання, який зареєстрований на території Львова. Зазначена земельна ділянка станом на сьогодні є вільною від забудови».

Гелена Пайонкевич також повідомила: «Згідно з даними Держземкадастру, ділянка знаходилась фактично у користуванні підприємством «Галінпекс» без належно оформленим правовстановлюючих документів. Станом на сьогодні ми маємо згоду на вилучення земельної ділянки від цього підприємства власне для потреб індустріального парку. Жодних судових спорів чи інших перешкод для створення індустріального парку на цій ділянці немає».

Про це поінформували сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 15 грудня 2017 р.

НБУ здешевив гривню на 14 копійок

Національний банк України встановив офіційний курс гривні на рівні 27,41 за долар (14 грудня – 27,26) та 32,46 – за євро (14 грудня – 32).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 294

Останні новини

КДК ФФУ вимагає додаткові пояснення від львів’ян і донеччан

«Львівська політехніка» отримала другу в Україні навчальну телеком-лабораторію

Павло Ксьонз попрощався зі львівськими «Карпатами»

Болгарин пропонував на Львівщині прикордонникам сто євро

Прикордонники затримали на Львівщині автівку поляка

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу