Помилка Путіна щодо значення України для світу

22:45 5 листопада 2016 р.

  • 0
  • 465

Після виборів в США підтримка України Америкою тільки підсилиться.

У виданні "Новое время" журналіст Адріан Боненбергер оскаржує твердження, що Путін – розумний стратег, який не припускається помилок. За його словами, багато хто на Заході вважає, що Путін – вмілий шахіст, що перехитрив світову спільноту, але факти вказують на протилежне.

Автор каже, що "грандіозна стратегія" Путіна полягала на тому, щоб ізолювати Україну, але він фактично добився протилежного ефекту. Якщо раніше мало хто знав про цю країну, та, принаймні, точно не вважав її захист важливим з точки зору геополітики, то тепер все змінилося.

Іншим аргументом автора є твердження, що до анексії Криму Росією НАТО приймалося заледве не як реліквія епохи, що минула. "Але Путін ломанувся в Україну з ревінням пораненого ведмедя", - каже автор. І до чого ж це призвело? НАТО ще ніколи не було таким сильним, як в 2016 році, каже він.

Також автор згадує українське військо, змальовуючи його станом на 2014 рік як "жменьку солдатів у різноманітній формі, які ледь могли назбирати базове спорядження". Два роки потому Україна має одну з найбільших армій в Європі та ще й Національну гвардію на додаток, каже він.

Також автор впевнений, що після виборів в США підтримка України Америкою тільки підсилиться. "А більш могутнього союзника, ніж США, не існує – і Росія вивчила цей урок під час Другої світової", - каже автор.

BBC-Україна

Коментарі(0)

Також В коментарях

17:41 14 серпня 2017 р.

Дивізії українців ідуть на Москву... - Гриценко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 753

10:14 13 серпня 2017 р.

За СРСР ностальгують негідники і падлюки, - Казарін

Рубрики: Політика

  • 0
  • 644

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу