Як зробити територіальні громади спроможними. Представлення збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України»

Прес-конференція

18 січня 2017 р. 10:00

проспект Шевченка, 11, 2 поверх, Прес-клуб

  • 0
  • 900

Fhotoafish
Фото: Tovarystvo Leva

Організатори заходу: фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева.

 

Учасники:

Наталя Кертичак, фонд "Освіта для демократії" (Варшава), координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

Андрій Нечипорук, Товариство Лева, координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

Оксана Чабан, Товариство Лева, тренер проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

Богдан Зелений,  керівник місцевої ініціативи села Деревня, Жовківський район.

 

До участі в заході запрошені громадські діячі, представники місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, тренери, експерти та практики з децентралізації.

 

На прес-конференції можна буде:

-          ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;

-          довідатися про досвід учасників та тренерів програми;

-          отримати друкований або електронний варіанти збірки.

 

Довідка

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком, цеглинка за цеглинкою, стають можливі великі перетворення в громадах.

 

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів: громадськими активістами, місцевим самоврядуванням та місцевими державними адміністраціями. Демонструють також застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

 

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).

 

Контакти: Оксана Чабан, 097-434-44-00, chaboks3@gmail.com ; Людмила Роман, 098-444-91-83, lyudmyla.roman@gmail.com

 

 

DailyLviv.com

До теми