Прес-тур: "Модернізація системи вуличного освітлення в м. Самбір"

28 березня 2017 р. 13:00

Виїзд о 13.00

  • 0
  • 84

Журналістів ознайомлять з проектом модернізації системи вуличного освітлення: встановлення енергоефективних LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста.  

Організатори заходу: програма Європейської комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), Самбірська міська рада, Фонд «Східна Європа».

Під час прес-туру журналістам-учасникам буде надана повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка, а саме: можливість записати інтерв’ю з представниками влади, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями Самбора; отримати фото та відеоматеріали з усіх етапів виконання проекту; ознайомитися з низкою інших позитивних практик підвищення енергоефективності українських міст, отримати необхідні контакти. На зустрічі також будуть присутні представники інших проектів, які фінансуються програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Крім інформаційного супроводу, організатори  беруть на себе всі витрати, пов’язані з участю в прес-турі, а саме: трансфер автобусом зі Львова та в зворотному напрямках і харчування. Представникам національних медіа компенсують вартість доїзду до Львова залізничним транспортом. 

Орієнтовна тривалість прес-туру – з 13:00 до 22:00 (час від’їзду та повернення до Львова). 

Акредитація журналістів до 26-го березня 2017 року за посиланням https://goo.gl/JfZUF1 Тут Ви отримаєте підтвердження реєстрації від програми « Угода мерів - Демонстраційні проекти» разом зі всією докладною логістичною інформацією. 

За додатковою інформацією можна звертатися до офісу програми «Демонстраційні проекти - Угоди мерів» у Львові: +38 (032) 253 87 04 05. 

Контактна особа: комунікаційний експерт  Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com,+38 050 371 28 67). 

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 30 березня 2017 р.

Хто купує найдорожчі продукти за бюджетні гроші у Львівській області. Які постачальники занижують ціни і продають продукти сумнівної якості школам і лікарням. Як проведення аукціонів впливає на зменшення ціни

проспект Шевченка, 11, 2-й поверх, Львівський прес-клуб

Рубрика: Суспільство

  • 0
  • 4

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політкриза у ВР і дії "Батьківщини"

Рубрика: Політика

«Госпітальєри»: три роки на на фронті

Рубрика: Медицина

Туберозний склероз: як допомогти дітям?

Рубрика: Медицина

Нові факти про викрадення волонтера Петра Кондрака

Рубрика: Кримінал

Навіщо працедавцю мій паспорт?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу